Clicky

دفتر فروش: اصفهان-چهارباغ بالا
​​​​​​​تلفن: 03136269500

​​​​​​​کارخانه:یزد- شهرک صنعتی مهریز
تلفن: 03532553376

درباره ما

​تاریخچه شرکت کشاورزی پارس کیمیا کشت

شرکت کشاورزی پارس کیمیا کشت با نام تجاری "اگری­ پارس" از سال 1378 فعالیت خود را در بخش تغذیه گیاهی به عنوان واردکننده و توزیع کننده کودهای کشاورزی از شرکت­ هایی همچون روزییر بلژیک، پروسول امریکا، میکرومکس انگلستان، دوکلوس فرانسه، فرتی میکس اسپانیا، آکادین کانادا و استولر امریکا در کل کشور آغاز نمود.
این مجموعه از سال 1389 با تغییر استراتژی و رویکرد، با بکارگیری نیروهای متخصص و با یک برنامه­ ی هدفمند، تولید محصولات باکیفیت و قابل رقابت در بازار جهانی را آغاز و خط تولید کودهای کامل NPK به روش هموژنایزر و با استفاده از دستگاه اسپری­ درایر را راه ­اندازی نمود. در حال حاضر این شرکت با واردات مواد اولیه، اقدام به تولید تخصصی نسل جدید کودهای NPK کمپلکس شده با گوگرد و کلات میکرو EDTA می­ نماید.
شرکت پارس کیمیا کشت با بهره ­گیری از تخصص و تجربه نیروهای متعهد کارشناس در رشته ­های مختلف ازجمله گیاهپزشکی، خاکشناسی، زراعت، شیمی، بازرگانی و ... در بخش­های مختلف تولید، آزمایشگاه کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه، فروش و بازاریابی؛ موفق به تولید کودهای با کیفیت شامل ترکیبات آلی گرانول و پودری، NPKهای کاملا محلول در آب، ترکیبات بهساز خاک و تنظیم کننده­ های رشد گیاهی گردید و با توسعه آن در بخش­ های مختلف کشاورزی و کسب رضایت و اعتماد مشتری در تلاش است تا نقشی پررنگ در تغذیه و توسعه کشاورزی پایدار این سرزمین داشته باشد.

مزیت کودهای تولید شده به روش هموژنایزر با دستگاه اسپری درایر
در این روش ترکیب کودی مورد نظر در ابتدا به صورت مایعی غلیظ درآمده و سپس از طریق نازل­هایی به درون مخزن قسمت خشک کن اسپری شده و به حالت پودر تبدیل می­شود. پودر به دست آمده کاملا یکنواخت بوده و از خلوص، کیفیت و اثرگذاری بالایی برخوردار است. تکنیک اسپری­درایر (spray dryer) تغییری در شیمی ترکیب ایجاد نکرده و تنها با تغییر مورفولوژی پودر و افزایش سطح تماس موجب افزایش حلالیت ترکیب و همچنین افزایش اثرگذاری آن در گیاه می­شود.
کودهای تولیدشده به روش هموژنایزر و با استفاده از دستگاه اسپری­درایر به خاطر خلوص و حلالیت بالا کاملا همگن هستند، به طوری که فرمول ارائه شده برای کود در یکدانه از کود هم صدق می­کند، بنابراین کودهای تولید شده به این روش از اثرگذاری بالایی برخوردار بوده و به دلیل خلوص و حلالیت بالا برای مصارف محلولپاشی نیز قابل استفاده هستند.

شنبه تا پنجشنبه ساعت 14-8

031-37866682-3

تماس با ما